لیست قیمت سیم و کابل نیرو کابل رسانا

محصولات کابل شیلد و کابل اعلام حریق نیرو کابل رسانا را میتوانید در فروشگاه فني و تخصصی سيم و كابل ستایش خریداری نمایید. شیلد در کابل اعلام حریق بر روی سیم ها کشیده می شود. این روکش ها برای محافظت سیم ها در برابر اختلالات الکتریکی یا آتش سوزی طراحی شده اند. محصولات نیرو کابل رسانا در انواع مختلفی می‌باشند که هرکدام می‌توانند در شرایط خاصی مورد استفاده قرار گیرند؛ گروه تجهیزات برق ستایش کابل مفتخر است در كنار ارائه خدمات فنی و مهندسی، كليه محصولات سيم و كابل برند نیرو کابل رسانا را به صورت مستقیم و بی واسطه عرضه نموده و رسالت خود را در توسعه فرهنگ استفاده از کالای مرغوب و استاندارد به انجام رساند.

اطلاع از لیست قیمت دیگر شرکت ها

برای آگاهی از لیست قیمت دیگر شرکت های فعال در زمینه تولید سیم و کابل بر روی لیست قیمت سیم و کابل کلیک نمایید.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات کابل شیلد یا کابل اعلام حریق نیرو کابل رسانا با ما در تماس باشید  ۰۲۱۳۳۹۲۳۱۶۷۰۹۱۲۷۷۹۶۸۵۲

محصولات برند نیرو کابل رسانا

امروزه با پیشرفت علم شاهد اختراعات و نوآوری های زیادی برای زندگی مدرن و راحت تر هستیم. به خصوص تکنولوژی جدید در سیستم های الکتریکی بیشتر قابل مشاهده اند. یکی از این نوآوری ها کابل شیلد یا کابل اعلام حریق می باشد. تفاوت عمده این کابل ها با کابل معمولی، استفاده از یک روکش شیلد در روی سیم ها است. کابل شیلد نسبت به کابل های معمولی گران تر است. اما یک کابل معمولی نمی تواند وظیفه کابل شیلددار را انجام دهد. یک کاربرد عمده کابل های شیلد در سیستم اعلام‌حریق می باشد. کابل اعلام‌حریق به علت مقاومت در برابر آتش می تواند از آتش سوزی های بزرگ جلوگیری کند.

خرید کابل شیلد

انواع کابل اعلام حریق

کابل اعلام حریق انواع مختلفی دارد. در هر نوع تولیدی جنس، سایز، کاربرد و ایمنی کابل متفاوت است. به طور کلی این کابل ها را به چهار دسته می توان تقسیم کرد.

  • کابل اعلام حریق با شیلد PVC
  • کابل اعلام حریق با روکش شیلد بدون هالوژن
  • کابل نسوز شیلد دار
  • کابل ضد حریق شیلد دار

کیفیت برتر تولیدات

تولید بر اساس خواسته مشتری بر اساس سایز نوع و متراژ

بالاترین درجه کیفی

بالاترین درجه کیفی محصولات باتوجه به استفاده از بهترین متریال موجود

کاهش هزینه ها و کاهش قیمت

پایین ترین قیمت محصولات نسبت به همکاران به دلیل سود کم؛ مقایسه کنید ..!

ظرفیت بالای تولید

دارای آزمایشگاه مدرن داخل خود کارخانه جهت انالیز هر محصول از شروع تا پایان تولید

خرید کابل شیلد

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل نیرو کابل رسانا

با ما در تماس باشید  ۰۲۱۳۳۹۲۳۱۶۷۰۹۱۲۷۷۹۶۸۵۲

شیلد چیست؟

شیلد در کابل اعلام حریق بر روی سیم ها کشیده می شود. این روکش ها برای محافظت سیم ها در برابر اختلالات الکتریکی یا آتش سوزی طراحی شده اند. جنس شیلد ها از مس یا آلومینیوم هستند. شیلد از جریان ولتاژ زیاد یا رسیدن گرما جلوگیری می کند و اختلالات الکتریکی را نیز در کابل شیلددار کاهش می دهد.

ویژگی های کابل اعلام حریق

۱یک کابل مناسب باید با دود کم باشد. برای این کار باید سیلیکون ها بسیار مرغوب باشند و در ایجاد حداقل دود تمهیدات لازم در تولید باید در نظر گرفته شده باشد.

۲- کابل باید خاصیت ضد شعله داشته باشد. برای این کار باید از شیلد هایی از جنس مرغوب استفاده کرد. اگر کابل ها از جنس نسوز نباشد، نه تنها در اعلام حریق کمکی نمی کنند، بلکه خود باعث تشدید آتش سوزی می شوند. یک کابل اعلام حریق خوب در مقابل آتش مقاومت زیادی دارد و حرارت را از خود عبور نمی دهد.
۳-  شاید مهم ترین ویژگی کابل اعلام حریق، نوع، جنس و کیفیت شیلد آن می باشد.
۴-  کابل های اعلام حریق نباید در هنگام آتش سوزی گاز سمی و خطرناک تولید کنند. این گازها برای انسان مضر هستند و باعث ایجاد اختلال در سیستم تنفسی انسان و حتی بی هوشی می شوند.

سیم کشی کابل شیلد

ابتدا باید در سیم کشی، کابل اعلام حریق را در جایی به کار برد که ضرب دیدگی و سایش برایش اتفاق نیفتد. یا گاهی در جاهایی که حیوانات جونده قرار دارند، در جای نصب آنها باید احتیاط کرد. برای حفاظت بهتر کابل می توان از آنها به صورت توکار استفاده کرد. کابل­های اعلام حریق در جریان سیم کشی باید به طور جداگانه ای از دیگر سیم ها قرار گیرند.

امتیاز محصول ‌
5/5

برندهای عرضه کننده سیم و کابل

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل پرتو «پرتو الکتریک»به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی سایزهای مختلف به همراه لیست قیمت روز

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل ماهان «ماهان کابل» به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی سایزهای مختلف به همراه لیست قیمت روز

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل البرز پژواک همدان به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی سایزهای مختلف به همراه لیست قیمت روز

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات نیرو کابل رسانا با ما در تماس باشید  ۰۲۱۳۳۹۲۳۱۶۷۰۹۱۲۷۷۹۶۸۵۲