لیست قیمت سیم و کابل ماهان

فروش مستقيم محصولات سيم و كابل ماهان در فروشگاه فني و تخصصی سيم و كابل ستایش ! سیم ها و کابل ها دارای سطح مقطع‌های مختلف، انواع عایق و کاربردهای متنوعی می‌باشند که هرکدام می‌توانند در شرایط خاصی مورد استفاده قرار گیرند؛ گروه تجهیزات برق ستایش کابل مفتخر است در كنار ارائه خدمات فنی و مهندسی، كليه محصولات سيم و كابل برند ماهان کابل را به صورت مستقیم و بی واسطه عرضه نموده و رسالت خود را در توسعه فرهنگ استفاده از کالای مرغوب و استاندارد به انجام رساند.

سیم ماهان - کابل ماهان | سیم و کابل ماهان

لیست قیمت سیم ماهان

نوع محصولقیمت واحد (ریال)نوع محصولقیمت واحد (ریال)
سیم افشان ماهان ۰٫۵۴۲۷,۸۳۹سیم افشان ماهان ۰٫۷۵۶۲۸,۳۷۷
سیم افشان ماهان ۱۸۱۰,۵۶۱سیم افشان ماهان ۱٫۵۱,۱۰۷,۶۰۵
سیم افشان ماهان ۲٫۵۱,۸۴۲,۷۷۸سیم افشان ماهان ۴۲,۸۰۸,۲۰۰
سیم افشان ماهان ۶۴,۱۷۸,۳۶۴سیم افشان ماهان ۱۰۷,۰۰۲,۴۹۴
سیم افشان ماهان ۱۶۱۰,۹۱۱,۹۵۵سیم افشان ماهان ۲۵۱۷,۱۴۳,۵۵۴
سیم افشان ماهان ۳۵۲۴,۱۳۵,۰۳۳سیم افشان ماهان ۵۰۳۵,۳۰۵,۲۲۰

این محصول شامل ۱۷% تخفیف میباشد

فرصت را از دست ندهید! محصولات برند ماهان کابل شامل تخفیف ویژه می‌شوند.. فقط در فروشگاه سیم و کابل ستایش؛ همین حالا با ما تماس بگیرید

کارشناسان ما آنلاین هستند

دریافت و بهره‌مندی از تخفیفات ویژه‌ی برند سیم و کابل ماهان ( ماهان کابل ) + لیست قیمت و تخفیفات دیگر محصولات و دیگر برندهای موجود در فروشگاه

متراژ تمامی محصولات سیم و کابل ماهان به صورت حلقه‌های ۱۰۰ متری می‌باشد

لیست قیمت کابل ماهان

نوع محصولقیمت واحد (ریال)نوع محصولقیمت واحد (ریال)
کابل افشان ماهان ۲x0.751,758,978کابل افشان ماهان ۲x12,170,716
کابل افشان ماهان ۲x1.52,951,003کابل افشان ماهان ۲x2.54,631,458
کابل افشان ماهان ۲x46,671,357کابل افشان ماهان ۲x69,817,585
کابل افشان ماهان ۲x1016,361,969کابل افشان ماهان ۲x1624,437,890
کابل افشان ماهان ۳x0.752,328,764کابل افشان ماهان ۳x12,920,833
کابل افشان ماهان ۳x1.54,066,351کابل افشان ماهان ۳x2.56,423,169
کابل افشان ماهان ۳x49,339,124کابل افشان ماهان ۳x613,890,663
کابل افشان ماهان ۳x1023,155,083کابل افشان ماهان ۳x1634,928,087
کابل افشان ماهان ۴x0.752,942,613کابل افشان ماهان ۴x13,768,293
کابل افشان ماهان ۴x1.55,258,019کابل افشان ماهان ۴x2.58,255,776
کابل افشان ماهان ۴x412,068,666کابل افشان ماهان ۴x618,140,285
کابل افشان ماهان ۴x1030,136,261کابل افشان ماهان ۴x1645,939,276
کابل افشان ماهان ۵x0.753,616,943کابل افشان ماهان ۵x14,582,490
کابل افشان ماهان ۵x1.56,477,480کابل افشان ماهان ۵x2.510,187,167
کابل افشان ماهان ۵x415,009,457کابل افشان ماهان ۵x622,149,427
کابل افشان ماهان ۵x1037,183,103کابل افشان ماهان ۵x1656,785,585

اطلاع از لیست قیمت دیگر شرکت ها

برای آگاهی از لیست قیمت دیگر شرکت های فعال در زمینه تولید سیم و کابل بر روی لیست قیمت سیم و کابل کلیک نمایید.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل ماهان با ما در تماس باشید  ۰۲۱۳۳۹۲۳۱۶۷ – ۰۹۱۲۷۷۹۶۸۵۲

بررسی و سفارش محصولات ماهان کابل

از اصلی ترین تجهیزات برقی ساختمان می توان به سیم و کابل برق اشاره کرد که مسیرهای عبور جریان الکتریکی می‌باشند و اساس و پایه ساختمان سازی محسوب می شوند بنابراین باید در انتخاب این محصولات نهایت دقت را به کار برد و از سیم و کابل‌هایی استفاده کرد که هم هادی خوبی برای جریان برق باشند و هم روکش عایق آنها به گونه ای درست از آسیب رسیدن به مغزی سیم‌ها و کابل‌ها جلوگیری کند و همچنین خطرات ناشی از خروج جریان برق از هادی را خنثی نماید.

 سیم ها و کابل ها دارای سطح مقطع های مختلف، انواع عایق و کاربردهای متنوعی می باشند که هرکدام می توانند در شرایط خاصی مورد استفاده قرار گیرند. به صورت کلی سیم برق تشکیل شده از هادی مسی و روکشی به عنوان عایق می باشد که از هادی در برابر نشتی، برق گرفتگی و سایر عوامل محیطی محافظت می کند حال اگر روی این عایق لایه دیگری مثل شیلد، آرمور و اسکرین قرار بگیرد یا در واقع دارای غلاف بیرونی باشد کابل نامیده می شود.

 در تعریفی ساده کابل دارای هادی با دو روکش عایق و غلاف بیرونی در انواع مختلف است؛ در ادامه به معرفی انواع سیم و کابل برق در برند پرتو و اطلاعاتی که لازم است در رابطه با این تجهیزات بدانید می پردازیم… با ما همراه باشید !

ارائه محصولات سیم و کابل ماهان

شرکت تولیدی سیم و کابل ماهان با نام تجاری ( ماهان کابل ) سال ۱۳۸۹ پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنایع فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای آغاز نموده است؛ هدف از تاسیس این شرکت، تولید انـواع سیم و کابل‌های برق و تلفنی، انواع کابل های تخصصی ابزاردقیق، کواکســیال،کابل‌های شبکه، انتقال اطلاعات جهت مصارف ساختمانی، صنعتی، تجاری، ایجاد اشتغال در منطقه و تلاش در راستای رهایی کشور از وابستگی به بیگانانگان وتامین نیازهای ضروری کشور به این گونه محصولات می باشد.

 جهــت حمایت از صنعتگران کشور حتی الامکان سعی شده است که از ماشین آلات تولید داخلی برای فرآیند تولید محصولات این شرکت استفاده شود اما در مواردی ضروری برای تولید محصولات تخصصی که نیازمند، ماشین آلات با دقت، کیفیت و همگونی بیشتر محصول در فرایند تولید می باشد، از ماشین آلات خارجی نیز استفاده می شود .

 این شرکت در مدت کوتاه با لطف و عنایت خداوند و با توجه به تولیدات با کیفیت و مرغوب محصولات خود ، مفتخر به کسب اولین پروانه استاندارد تولید به شماره ۶۰۴۵۲۰۲۹۳۶ در شهریور ماه سال ۱۳۹۰ از سوی اداره محترم استاندارد گردید. تمامی مراحل ساخت در شرکت ماهان کابل، اعم از کشش ، آنیل ، بانچ ، روکش و بسته بندی توسط متخصصان فنی تولید و به طور مستمر توسط واحد کنترل کیفیت در آزمایشگاه مجهز و به تایید رسیده اداره استاندارد ، همواره مورد ارزیابی قرار می گیرد.

توان بالا در تولید

تولید بر اساس خواسته مشتری بر اساس سایز نوع و متراژ

بالاترین درجه کیفی

بالاترین درجه کیفی محصولات باتوجه به استفاده از بهترین متریال موجود

قیمت مناسب محصولات

پایین ترین قیمت محصولات نسبت به همکاران به دلیل سود کم؛ مقایسه کنید ..!

کنترل کیفیت محصولات

دارای آزمایشگاه مدرن داخل خود کارخانه جهت انالیز هر محصول از شروع تا پایان تولید

محصولات ماهان کابل

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل ماهان با ما در تماس باشید  ۰۲۱۳۳۹۲۳۱۶۷ – ۰۹۱۲۷۷۹۶۸۵۲

تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقاء کیفیت محصولات و ارائه خدمات پس از فروش و جلب رضایت آنـان از اهداف اصلی این مجموعه می‌باشد، همچنین در بازارهای داخلی نیز اهداف اصلی  مجموعه ماهان کابل تأمین نیاز مربوط به صنعت برق و مخابرات جهت استفاده‌ی شرکت‌های دولتی و خصوصی، صنایع و مشتریان در سطوح کل کشور و همچنین در بخش بازرگانی خارجی توسعه و ارائه محصولات خود در اقصی نقاط جهان می باشد و در همین راستا آزمايشگاه های همکار موسسه استاندارد ايران گروه کارخانجات شرکت صنایع سیم و کابل ماهان با در اختیار داشتن تجهیزات دقیق آزمایشگاهی و حضور متخصصین برجسته در زمینه انجام آزمون‌های مختلف و دقیق بر روی سیم و کابل‌های تولیدی به ترویج استانداردسازی با هدف افزایش ضریب کیفیت محصولات می پردازد .

شرکت سیم و کابل ماهان با اخذ گواهینامه D&R از وزارت صنایع و معادن و اقدام به تأمین نیاز و جلب رضایت مشتریان همواره تلاش نموده است. اخذ گواهینامه های بین المللی CE و ISO 9001 – ۲۰۰۸ در مدیریت کیفیت از کشور فرانسه و تندیس نوآوری درمدیریت برگ زرین دیگری بر لوح افتخارات شرکت به شمار میرود؛ امنیت محصولات تولیدی گام دیگری است که مدیریت این شرکت در ارتقاء دیدگاه شرکت نسبت به حصول معیارهای علمی و اصل مشتری مداری و تضمین کیفیت در صنعت سیم وکابل برداشته است.

سیم و کابل افشان ماهان

سیم‌ها و کابل‌های برق ماهان در انواع متخلفی تهیه و توزیع می شود که یکی از انواع آن کابل برق افشان ماهان می باشد. کابل افشان ( کابل قابل انعطاف یا کابل انعطاف پذیر ) از دو یا چند  سیم تک رشته افشان که هادی آن از جنس  فلز مس بوده و عایق و روکش به کار رفته در سیم‌های آن نیز از جنس PVC ( پی وی سی ) می باشد. به صورت کلی در صنعت سیم و کابل به هر نوع کابل که قابلیت خم و راست شدن یا به عبارتی قابلیت انعطاف پذیری داشته باشد کابل افشان می گویند.

 از کابل های افشان سبک به عنوان کابل های ورودی و اتصال در وسایل برقی ، لوازم منزل و ماشین آلاتی که دو شاخه آنها به طور ثابت به کابل نصب است استفاده شده و از کابل‌های افشان قدرت نیز برای تامین انرژی الکتریکی در فضای باز، زیر خاک، درون آب، داخل ساختمان‌ها، کانال‌های کابل کشی، نیروگاه‌ها ، مصارف صنعتی ، در مراکز توزیع و  نیز شبکه های مصرف و در جایی که احتمال صدمات مکانیکی به کابل وجود ندارد استفاده می گردد. گروه تجهیزات برق ماهان، سیم و کابل افشان را در انواع و سایزهای مختلف تولید می‌کند که فروشگاه اینترنتی سیم و کابل ستایش بصورت مستقیم و بی‌واسطه با تضمین کیفیت به کاربران و سروران گرامی همیشه همراه خود در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارایه می‌دهد.

شما به راحتی می توانید از طریق شماره های قرار داده شده در سایت با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نموده و محصول مورد نظر خود را به راحتی سفارش دهید؛ همچنین اگر سوالی پیرامون محصولات و نحوه سفارش گزاری دارید از مشاوره رایگان و تخصصی کارشناسان سیاتیش کابل بهره‌مند گردید.

امتیاز محصول ‌
5/5

برندهای دیگر سیم و کابل

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل پرتو «پرتو الکتریک»به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی سایزهای مختلف به همراه لیست قیمت روز

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل مغان به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی سایزهای مختلف به همراه لیست قیمت روز

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل خراسان افشار نژاد به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی سایزهای مختلف به همراه لیست قیمت روز

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل ماهان با ما در تماس باشید  ۰۲۱۳۳۹۱۰۶۶۳۰۹۱۲۷۷۹۶۸۵۲